Au Pair w San Francisco, California od 29.08.2011

środa, 13 kwietnia 2011

Moje au pair video


To jest moje pierwsze w życiu takie przedsięwzięcie, taki projekt, nigdy nie miałam doczynienia z obróbką filmików. Nie lubię także być filmowana. Zamieszczam mój filmik, bo potrzebuję porady:) Co sądzicie? Nadaje się? Nie jest nudny? Najbardziej krytyczne komentarze mile widziane. Wiem, że jeśli ktoś spojrzy na filmik obiektywnym okiem, to podpowie mi coś.

7 komentarzy:

 1. kurcze nie wyświetla mi się Twój film tak jakby go w ogolę na stronie nie było :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Motyw z Benny Hilla na placu zabaw- rewelka! :D A co do filmiku - to wydaje mi się, że mogłabyś najpierw wszystko powiedzieć o sobie, a potem wrzucić te zdjęcia swojej rodziny, mapa itd. Bo jest efekt takiego nagłego przerywania Twoich wypowiedzi i to rozprasza. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za słówko Ania:) dlatego jeszcze filmu nie wgrywalam do Au Pair Room'u:) Nie wiem czy zauważyliscie, ale zrobiłam czeski błąd podczas filmowania.... zamiast powiedzieć, że mieszkam northern-west of Poland powiedziałam east, ale myślę ,że nikt z oglądających amerykańskich rodzin tego nie zauważy, zresztą co za różnica:) Polska to Polska i tak mniejsza od niejednego stanu w USA:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, a jakiego programu użyłaś do obrobki? Też aplikuje i nie mam pojęcia jak to zrobić, połączyć, skleić, zmontować.. Dziękuję za odpowiedz! moj mail: myshka2@o2.pl

   Usuń
 4. Moje rady (bez złośliwości z mojej strony ;):
  -mniej gwałtowne przejścia
  -jakaś muzyczka w tle jak mówisz (najlepiej instrumentalna bo nie rozprasza)
  -wyciszenie szumu 1:30
  -jakieś pożegnanie/podziękowanie na koniec;)

  Koniec mojego mądrzenia sama popełniłam też sporo błędów.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. jakiego programu użyłaś do obróbki filmu bo ja mam problem bo nie wiem jakiego programu użyć by był darmowy i dobry a i żeby na końcu jak będę już go sklejać to żeby nie było żądnych napisów

  OdpowiedzUsuń